JÓZEFÓW, Grottgera

Dom wolnostojący jednorodzinny (ewentualnie dwurodzinny) o bardzo wysokim standardzie wykończenia, położony w pięknej okolicy – niedaleko od parku krajobrazowego. W bezpośrednim otoczeniu starodrzewa i lasów. Okolica w pełni zurbanizowana – ulica oświetlona z dostępem do wszystkich mediów. Józefów ...

4 500 000PLN Więcej
WARSZAWA, BIAŁOŁĘKA, Tymotki

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Dom położony na ul. Tymotki – jednej z najładniejszych ulic zielonej Białołęki. Przy drodze i w bezpośrednim sąsiedztwie tylko same nowe domy z ostatniego dziesięciolecia położone na dużych zadrzewionych działkach dających poczucie wolnej przestrzeni. Dojazd drogą gminną w ...

989 000PLN Więcej
RASZYN, Szkolna

Przemyślany dom dla znawcy technologii budowy i nie tylko. https://www.youtube.com/watch?v=tKFdLswCdOM Ogólna charakterystyka budynku mieszkalnego: Wysoka klasa wykonania budynku oraz zastosowanych materiałów. Dom wolnostojący, zrealizowany w technologii tradycyjnej. Zorientowany na osi północ - p ...

2 645 000PLN Więcej

Rynek pierwotny

Posiadamy szeroką ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego, w doskonałych lokalizacjach. Jest to oferta idealna dla osób chcących zainwestować swój kapitał w prestiżowe projekty.

Więcej

Działki

Dla poszukujących lokalizacji pod swoją przyszłą inwestycję posiadamy szeroką ofertę działek od serca Warszawy po urokliwe zakątki na przedmieściach.

Więcej

Domy

Dla pragnących odrobiny wytchnienia we własnym domu posiadamy doskonałe nieruchomości oraz szeroki wybór stylów od tradycyjnych po kreacje współczesnych mistrzów architektury.

Więcej

Mieszkania

Osoby ceniące sobie uroki miejskiego życia znajdą w naszej ofercie zarówno przytulne mieszkania jak i przestronne lofty.

Więcej

Lokale komercyjne

Posiadamy również szeroki wybór nieruchomości komercyjnych, które zadowolą zarówno wschodzące gwiazdy jak i weteranów biznesu.

Więcej

Najnowsze oferty

RASZYN,        Szkolna

Szkolna

RASZYN

Cena: 2 645 000 PLN
JÓZEFÓW,        Grottgera

Grottgera

JÓZEFÓW

Cena: 4 500 000 PLN
WARSZAWA,  BIAŁOŁĘKA,        Tymotki

Tymotki

BIAŁOŁĘKA, WARSZAWA

Cena: 989 000 PLN