WARSZAWA, BIAŁOŁĘKA

Unikatowa posiadłość w stylu rustykalnym w otulinie lasów. Rezydencja usytuowana jest na 30 arowej działce. Powierzchnia użytkowa parteru i piętra wynosi 437 m2. Do bryły budynku przynależy również garaż dwustanowiskowy o powierzchni 44,5 m2. Dom oddany został do użytku w 2006 roku. Dom został zapr ...

4 650 000PLN Więcej

Rynek pierwotny

Posiadamy szeroką ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego, w doskonałych lokalizacjach. Jest to oferta idealna dla osób chcących zainwestować swój kapitał w prestiżowe projekty.

Więcej

Działki

Dla poszukujących lokalizacji pod swoją przyszłą inwestycję posiadamy szeroką ofertę działek od serca Warszawy po urokliwe zakątki na przedmieściach.

Więcej

Domy

Dla pragnących odrobiny wytchnienia we własnym domu posiadamy doskonałe nieruchomości oraz szeroki wybór stylów od tradycyjnych po kreacje współczesnych mistrzów architektury.

Więcej

Mieszkania

Osoby ceniące sobie uroki miejskiego życia znajdą w naszej ofercie zarówno przytulne mieszkania jak i przestronne lofty.

Więcej

Lokale komercyjne

Posiadamy również szeroki wybór nieruchomości komercyjnych, które zadowolą zarówno wschodzące gwiazdy jak i weteranów biznesu.

Więcej

Najnowsze oferty