Strategia

W dzisiejszych czasach szeroki dostęp do Internetu spowodował, że samo kojarzenie stron nie jest żadnym problemem. Nieruchomości to jednak rynek, w którym całkowity sukces jest zależny od właściwego podejścia i rzetelnej pracy w każdym jego aspekcie. Staramy się więc pomagać naszym klientom na każdym etapie ich projektów począwszy od znalezienia źródeł finansowania, regulacji stanu prawnego, właściwej reklamy i marketingu, poprzez pomoc przy obsłudze samych transakcji. Stawiamy na kompleksową obsługę klienta w zależności od potrzeb i sytuacji.

Każda nieruchomość wymaga poświęcenia jej odpowiedniej ilości czasu niezbędnego na uzyskanie niezbędnych dokumentów, przygotowanie odpowiedniej reklamy, dla której trzeba wykonać profesjonalne zdjęcia i dokładny opis. Aby tą pracę wykonać rzetelnie nie przyjmujemy do swojej bazy tysięcy ofert gdyż nie bylibyśmy w stanie się nimi odpowiednio zająć. Nasze oferty są dokładnie przygotowane do sprzedaży, posiadamy do nich kompletną dokumentację i pełną wiedzę co do ich stanu prawnego. Stawiamy na jakość a nie na ilość.

Idąc w powyższym kierunku nasza firma skupiła się wyłącznie na rynku warszawskim, specjalizując się szczególnie w rejonie Dzielnicy Białołęka gdzie jest nasza siedziba i w najbliższych jej okolicach – tj. w rejonie Targówka, Zielonki, Marek, Nieporętu, Legionowa i Jabłonny. Jednak w zależności od sytuacji i potrzeb naszych klientów zajmujemy się także wszelkimi nieruchomościami w innych częściach aglomeracji warszawskiej a nawet w innych rejonach Polski.

Profesjonalne podejście do pośrednictwa i dbałość o jakość przekazywanej oferty wymusza na nas stosowanie umów na wyłączność. Jest to nowoczesna i efektywna forma współpracy, która pozwala na dotarcie z ofertą do możliwie szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych klientów. Taki system z powodzeniem funkcjonuje od lat na rozwiniętych i dojrzałych rynkach nieruchomości w Europie Zachodniej i w Ameryce. Szanując czas naszych klientów zawieramy tylko umowy na wyłączność, których warunki są w każdym przypadku indywidualnie uzgadniane.