JÓZEFÓW House: Residence

  • Secondary market Market type
  • 4 770 000PLN
  • 630 m2Area
  • 7 571PLN m2
  • 379/923/ODSOffer id

Dom wolnostojący jednorodzinny (ewentualnie dwurodzinny) o bardzo wysokim standardzie wykończenia, położony w pięknej okolicy – niedaleko od parku krajobrazowego. W bezpośrednim otoczeniu starodrzewa i lasów. Okolica w pełni zurbanizowana – ulica oświetlona z dostępem do wszystkich mediów.
Józefów położony jest w Dolinie Środkowej Wisły w jej wschodniej części, wśród sosnowych lasów.
Ma optymalne położenie, bowiem od strony północnej sąsiaduje z Warszawą (dzielnicą Wawer), zaś od strony południowej z Otwockiem (należąc do tzw. "Pasa Otwockiego"). Miasto oddalone jest od centrum Warszawy o 23 km. Ukształtowane jest wzdłuż linii kolejowej.

Zlokalizowane na suchych wydmowych piaskach, wśród charakterystycznych sosnowych lasów, ma łagodny, nizinny klimat, sprzyjający wypoczynkowi i rekonwalescencji. Głównym jego bogactwem naturalnym są lasy kształtujące piękny krajobraz oraz specyficzny mikroklimat.

Pod względem przyrodniczym jest jednym z ważniejszych ogniw systemu przyrodniczego regionu. Lasy zajmują około 40% powierzchni miasta. Dominującym gatunkiem zieleni jest sosna. Część miasta wchodzi w skład Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Na terenie miasta w dolinie Wisły zostały utworzone dwa rezerwaty przyrody: Wyspy Świderskie i Wyspy Zawadowskie. Rezerwat Wyspy Świderskie obejmuje liczne wyspy, mielizny i piaszczyste łachy przy ujściu rzeki Świder oraz wody płynące Wisły. Rezerwat Wysypy Zawadowskie utworzony został w celu ochrony ekosystemów wodnych o charakterze naturalnym lub zbliżonym do naturalnego. Jest to miejsce gniazdowania i żerowania rzadkich gatunków ptaków oraz ostoja zwierząt związanych ze środowiskiem wodnym. Ponadto obszar ten ma duże walory krajobrazowe.

NIERUCHOMOŚĆ:

Działka w pełni zagospodarowana, ogród wykonany wg projektu, idealnie oddający klimat otoczenia stwarzając sprzyjające warunki do chwili relaksu. Na terenie działki sosny, dęby i lipy, ogród zadbany, podświetlony i zaaranżowany w każdym miejscu. Podjazd oraz chodniki na terenie działki wykonane z kostki granitowej, na tarasie i balkonach gres. Schody wejściowe do budynku wykonane z piaskowca. Ogrodzenie wykonane z cegły klinkierowej w połączeniu z piaskowcem oraz kutymi przęsłami.

PARTER: Reprezentacyjne wejście o komfortowej powierzchni z bezpośrednim dostępem do garderoby oraz przechodniej spiżarni z dostępem do kuchni. Kuchnia całkowicie wykończona oraz wyposażona, piekarnik SMEG, meble – palisander, blaty marmurowe. Otwarta na jadalnię i połączona ze spiżarnią oraz hallem głównym, z którego widać piękne drewniane schody z kutą balustradą. Na całej powierzchni parteru położony marmur wraz z elementami dekoracyjnymi (całość podgrzewana). Wysokość parteru to 3,15m. W salonie otwarty kominek, podłoga drewniana (dębowa) wraz z elementami dekoracyjnymi oraz wyprowadzenie pod kino domowe. Wyjście na częściowo zadaszony taras (ok. 30 m2). Nagrzewanie w salonie – kratki podłogowe wzdłuż okien tarasowych. Dwustanowiskowy garaż z automatyczną bramą – połączony wejściem do budynku.

POSZCZEGÓLNE POWIERZCHNIE:
Wejście (wiatrołap) – 3,5 m2
Hall – 36 m2
Kuchnia – 22 m2
Spiżarnia – 4 m2
Garderoba – 6 m2
Jadalnia połączona z salonem oraz z widokiem na kuchnię (drzwi przesuwne) – 50 m2
Salon – 65 m2
Łazienka – 2 m2 Garaż podwójny – 35 m2
Schody na piętro – drewniane wraz z kutą balustradą

PÓŁ-PIĘTRO:
Przestronne oraz jasne pomieszczenie, z którego rozprzestrzenia się widok na cały ogród z wydzielonym miejscem gdzie znajduje się biblioteka oraz gabinet. Na podłodze położony marmur wraz z elementami dekoracyjnymi (całość podgrzewana). W pomieszczeniu wyprowadzona elektryka pod kino domowe.
POWIERZCHNIA:
Biblioteka/Gabinet – 50 m2

PIĘTRO:
3 sypialnie z 2 łazienkami. We wszystkich sypialniach, hallu oraz garderobie podłoga drewniana wraz z elementami dekoracyjnymi. Sypialnia małżeńska z wyjściem na balkon połączona z wydzieloną garderobą oraz pokojem kąpielowym (podłoga podgrzewana). Jedna z pozostałych sypialni posiada również wyjście na balkon. Ogólnodostępna łazienka (podłoga podgrzewana) wyposażona w wannę oraz zabudowaną kabinę prysznicową.

POSZCZEGÓLNE POWIERZCHNIE:
Hall – 16 m2
Sypialnia – 18 m2
Sypialnia – 20 m2
Sypialnia małżeńska – 65 m2 z garderobą – 8 m2 oraz wydzieloną łazienką – 18 m2
Łazienka – 12 m2
Balkon przynależny do sypialni małżeńskiej – 40 m2
Balkon przynależny do drugiej sypialni – 3 m2

PIWNICA:
Zejście szerokimi otwartymi schodami z marmuru. Powierzchnia całkowita to: 160m2. Wysokość pomieszczeń to 2,30m. W ramach wydzielonych pomieszczeń znajdują się: Pralnia, Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze (z możliwością aranżacji kuchni), otwarty salon wraz z zamkniętym kominkiem przygotowany do aranżacji części rekreacyjnej (ok. 90m2 ). Dodatkowo wydzielona łazienka z prysznicem oraz wejściem do sauny. Cała powierzchnia piwnicy posiada osobne wejściem z boku budynku – może służyć jako pracownia lub odrębne mieszkanie, całkowicie wykończone i wyposażone – posiada możliwość zagospodarowania własnej kuchni oraz łazienki.

POSZCZEGÓLNE POWIERZCHNIE:
Hall – 10 m2
Kotłownia – 5 m2
Pralnia/Suszarnia – 20 m2
Pomieszczenie gospodarcze z dostępem do kuchni – 20 m2
Część rekreacyjna – 80 m2
Łazienka – 12 m2
Sauna – 8 m2

PODDASZE:
W pełni użytkowe wyposażone w okna dachowe (do zagospodarowania) – możliwość aranżacji łazienki oraz kuchni. Powierzchnia całkowita po podłodze to 120m2 (skosy). W planach przewidziane zagospodarowanie wydzielonej sypialni, pokoju dziennego oraz łazienki.

Komunikacja i odległości:

– przystanek autobusowy – 550 m,
– do stacji PKP Michalin (SKM, KM) - 600 m, – do Warszawy Śródmieście pociągi jeżdżą co 20 min. czas przejazdu 35 min.
– do najbliższego sklepu spożywczego – 500 m,
– Gimnazjum i Liceum przy ul. Piotra Skargi 13 – 2,1 km
– ul. Modlińska – Tesco – 2,6 km,
– Lidl ul. Halna 35, 04-961 Warszawa – 3 km,
– poczta – Sikorskiego 23 – 600 m,
– szkoła podstawowa nr 2 przy ul. Graniczna 26 – 1,5 km
– kościół ul. Klasyków – 450 m,
– apteka – 800 m,
– Dworzec Centralny - 21 km.COME 2 INVEST Biuro Nieruchomości

kontakt: 508-167-111 come2invest.pl
licencja nr 9190

powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

CityJÓZEFÓW
District -
Price4 770 000PLN
Standard very high standard
Rooms total 5
Num of bathrooms 4
Year of build 2008
Area630 m 2
For square meter 7 571PLN
Plot area 1,229 m2
Plot length 40 m
Plot width 31 m
Plot shaperectangle
House typeResidence
Floor count 2
Roofing ceramic tiles
Drivewayasphalt
Kitchen type with window
Electricity Yes
Garage Yes
Alarm Yes
Monitoring Yes
Gas Yes
Canalization Yes
Garage Yes
Sauna Yes
Heating type gas central heating
Media connections municipal sewage,
Sebastian Sadowski
Sebastian Sadowski